Україна готує нові санкції проти "тіньового" флоту Росії та її пропагандистської машини

Відео
Поділитися
Україна готує нові санкції проти © пресс-служба Зеленского
Під удар потраплять і російські танкери, і медіа.

Президент Володимир Зеленський доручив розробити нові санкційні обмеження, спрямовані проти російського тіньового танкерного флоту, який використовується Москвою для фінансування війни, а також проти осіб, причетних до інформаційної війни та підтримки агресора. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні 10 квітня.

"Я дав завдання нашим фахівцям сформувати національні санкційні пакети — відповідна інформація вже є у спецслужб. Це будуть потужні рішення — і щодо російського флоту, який нелегально транспортує нафту, і щодо рупорів кремлівської пропаганди, які працюють на підрив української оборони. Під санкції потраплять і деякі посадовці, які досі мають вплив і добре відомі українському суспільству", — наголосив Зеленський.

За його словами, відповідні укази наразі опрацьовуються, і рішення будуть ухвалюватися поступово.

Президент додав, що Україна також координує свої дії з міжнародними партнерами, щоб нові обмеження відповідали санкційній політиці Європейського Союзу та інших провідних країн.

Окрім цього, Зеленський заслухав оперативну інформацію від голови СБУ Василя Малюка — щодо боротьби з диверсійною діяльністю та ворожою агентурою. Також він провів нараду з віцепрем’єр-міністром з питань відновлення Олексієм Кулебою щодо підтримки територіальних громад.

"Мені сьогодні представили чіткий перелік громад, які отримають державну допомогу, а також прогнозований обсяг фінансування, який буде їм виділений", — зазначив президент.

Раніше президент пояснив, чому Росія не погоджується на припинення вогню в Чорному морі.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі