Зараз на вулиці Грушевського встановлено 20 наметів, які самі учасники акції називають "військовий табір", в Маріїнському парку - близько 40, які об'єднані в "політичний табір". За сценою, встановленою на площі Конституції, розміщений лекторій - великий целофановий намет.
"Ми не розходимося, але і мобілізацію на наступний тиждень, який буде пленарним, ми не оголошуємо, оскільки жодних резонансних законопроектів там не буде. Поліції під Радою немає, ми вже подумуємо самим взяти будівлю під охорону", - розповів у коментарі "Інтерфаксу" народний депутат Єгор Соболєв.
Соболєв підкреслив, що наметове містечко не буде згорнуте до виконання всіх вимог протестуючих, а саме - зміни виборчого законодавства, скасування депутатської недоторканності та створення Антикорупційного суду.
Нагадаємо, вранці 17 жовтня у Києві біля будівлі парламенту почалася акція "Велика політична реформа". Серед основних вимог: пропорційна система виборів у Раду за відкритими списками, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.
19 жовтня громадські організації, що входять до оргкомітет акції "Велика політична реформа", призупинили свою участь у вуличних акціях в урядовому кварталі до наступної сесії Верховної Ради. Партія Міхеїла Саакашвілі "Рух нових сил", своєю чергою, прийняла рішення залишатися в наметовому містечку і продовжувати мітинг.
Тим часом президент України Петро Порошенко звинуватив організаторів акції у намірі дестабілізувати ситуацію в країні. На думку гаранта, усі вимоги учасників були лише "димовою завісою" для цього.
Детальніше про особливості акції "Велика політична реформа" читайте в матеріалі Тетяни Даниленко "Синтетичний майдан" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".