Як повідомили журналістам народні депутати Андрій Сенченко і Мустафа Джемілєв, перерва пов'язана з тим, що у Гриценка під час слухань «прихопило серце». До будівлі суду під'їхали дві машини швидкої допомоги.
Нагадаємо, сьогодні прокуратура висунула Гриценку звинувачення у перевищенні службових повноважень.
О 10:30 в суді Центрального району Сімферополя почалося засідання, на якому має бути обрано запобіжний захід для Гриценка. Прокуратура АРК наполягає на арешті екс-спікера. За словами прокурора Криму Степана Молицького, у Гриценка є зв'язки в органах влади, і «є і буде опір слідству у кримінальній справі».
Як повідомляло DT.UA, Анатолій Гриценко був затриманий 24 січня за підозрою у незаконних операціях із землями на території Ленінського району.
Анатолій Гриценко є депутатом Верховної Ради АРК та головою Ленінської районної організації Партії регіонів.
Нагадаємо, що Андрій Сенченко і Сергій Веліжанський (на фото) - бізнес-партнери, є опозиційними народними депутатами від фракції «БЮТ-Батьківщина», обіймають керівні посади в кримській організації БЮТ.
Як писало «Дзеркало тижня», в 2003 році нерухоме майно Балаклавського заводу «Металіст» було приватизовано і практично за безцінь перейшло різним комерційним структурам, підконтрольним народному депутатові Андрію Сенченку і його партнерам по бізнесу - зокрема, Сергію Веліжанському, який за Марчука очолював департамент капітального будівництва Міноборони.