У справі про катастрофу літака Качиньського допитають прем'єра Польщі

Поділитися
Адвокат, який представляє інтереси родичів кількох поляків, загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом, звернувся до військової прокуратури Варшави з проханням якомога швидше допитати прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска.
Адвокат, який представляє інтереси родичів кількох поляків, загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом, звернувся до військової прокуратури Варшави з проханням якомога швидше допитати прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска.Туск заявив, що Польща не може прийняти проект доповіді МАК в тому вигляді, в якому він був переданий російською стороною, оскільки зауважень до нього надто багато. "У зв'язку з різкою зміною позиції прем'єра Дональда Туска і його заявою про те, що проект Міждержавного авіаційного комітету не може бути прийнятий польською стороною, прошу якомога швидше взяти свідчення. Пан прем'єр має у своєму розпорядженні у даний момент - після роботи над польськими зауваженнями до проекту МАК - далекосяжну інформацію на тему причин Смоленської катастрофи. Вважаю, що він повинен бути якомога швидше допитаний як свідок", - заявив адвокат Стефан Хамбур. За його словами, відмова допитати прем'єра означатиме порушення прав родичів жертв трагедії, інтереси яких він захищає. У червні Хамбур вже звертався до прокуратури з проханням допитати Туска і президента Польщі Броніслава Коморовського, який тоді був спікером Сейму. Тоді прокуратура відхилила позов через два тижні після того, як він був поданий. Нагадаємо, раніше польська сторона заявила, що тіла президента Леха Качинського, його дружини, а також інших жертв авіакатастрофи під Смоленськом можуть бути ексгумовані через побоювання, що Росія погано провела ідентифікацію останків і частини людей можуть бути поховані в різних могилах. У кінці минулого тижня глава уряду Польщі Дональд Туск назвав неприйнятним проект рапорту МАК про причини Смоленської авіакатастрофи, який російська сторона передала Польщі наприкінці жовтня і в якому основну провину за трагедію покладено на пілотів. Польська урядова комісія передала до МАК майже 150 сторінок зауважень до 210-сторінкового документа.

За матеріалами KM.ru

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі