У Верховній Раді чекають на зміну розставлення сил

Поділитися
У Верховній Раді чекають на зміну розставлення сил Після відкриття третьої сесії депутати сконцентруються на ухваленні законопроектів, необхідних для підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС
Регіонали очікують, що всередині опозиції почнуться конфлікти і в Раді може бути створено нові фракції. В опозиції, у свою чергу, пророкують розкол у лавах Партії регіонів.

У Партії регіонів не виключають змін конфігурації Верховній Раді VII скликання і створення під час роботи третьої сесії нових фракцій і груп.

"Вже щосили відчувається наближення президентських виборів. Кожен з опозиціонерів буде тягнути ковдру на себе, і це ще більше загострить ситуацію", - заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов у коментарі "КоммерсантЪ-Україна".

За його словами, у результаті "у парламенті суттєво зміниться розставлення сил".

"Через поведінку опозиції в їхніх фракціях збільшиться кількість депутатів, які хочуть працювати конструктивно. Тому я не виключаю створення в Раді нової фракції або депутатської групи, яка буде співпрацювати з нами", - зазначив Чечетов.

В опозиції зі свого боку вважають, що конфлікти можуть розгорітися в самій більшості.

"У Партії регіонів буде серйозний розкол у темі інтеграції в ЄС, оскільки частина депутатів налаштована на те, щоб саботувати цей процес заради співпраці з Росією", - заявив народний депутат Ігор Мірошниченко ("Свобода").

На думку директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова, такий конфлікт може призвести до переформатування конфігурації в парламенті.

"У керівництві фракції Партії регіонів не зможуть розраховувати на частину своїх соратників, а також на голоси комуністів. Тому не виключено, що буде внесено зміни до регламенту, які знизять до 14-15 людей поріг для формування нової фракції з числа мажоритарників", - пояснив він.

Нагадаємо, третя сесія Верховної ради VII скликання розпочнеться у вівторок, 2 вересня. Основна тема першого місяця роботи - прийняття законів, необхідних для євроінтеграції. Як очікується, опозиція в цьому питанні підтримає правлячу Партію регіонів, а от комуністи, навпаки, відмовляться голосувати з регіоналами, наполягаючи на необхідності зближення з Росією. !zn

Читайте також:

Регіонали вирішили голосувати за закон з дискримінації сексменшин вільно - без рішення фракції

Партія регіонів підбила підсумки сесії: кожен прийнятий закон коштував українцям 6 млн гривень

Рибак переконаний, що незабаром блокування Ради залишиться в минулому

Азаров закликав депутатів відмовитися від амбіцій та егоїзму заради угоди з ЄС

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі