У вересні народні депутати встановили антирекорд за голосуваннями

Поділитися
У вересні народні депутати встановили антирекорд за голосуваннями Українські депутати не дуже охоче голосують за 4 тис. поправок до законопроекту про судову реформу
Рада у вересні розглядала понад 4 тис. поправок до законопроекту про судову реформу. Цей процес не дуже цікавить депутатів.

У вересні народні депутати продемонстрували рекордно низькі показники участі в голосуваннях Верховної Ради.

Як підрахували в Комітеті виборців України, в середньому один депутату взяв участь у чверті, 25%, голосувань за місяць, що є найнижчим показником за 2017 рік. Для порівняння: у липні один депутат брав участь в середньому в 48% голосувань Ради, червні – 55%, травні – 49%, квітні – 45%, березні – 54%, лютому – 51%, січні – 50%.

Загалом у вересні регулярно голосували (більше ніж у половині випадків) лише 60-80 депутатів. Так, 22 вересня в парламенті активно голосували 52 депутати, 21 вересня – 85, 20 вересня - 80, 19 вересня – 87, 8 вересня – 62, 7 вересня – 99, 5 вересня – 134 із 422.

Загалом 353 народні депутати пропустили половину і більше голосувань у вересні (тобто, не натискали "за", "проти" чи "утримався"). Із них 46 депутатів пропустили понад 90% голосувань. Вони або були відсутні на робочому місці, або свідомо не голосували.

Всього у вересні відбулося 933 голосування, 856 із яких стосувалися правок до законопроекту №6232 щодо судової реформи.

Рада розглядає законопроект про судову реформу в другому читанні з 7 вересня. Депутати обговорюють законопроект за повною процедурою і розглядають всі поправки. Вже розглянуто 3811 поправок з 4383 запропонованих.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі