У справі про побиття журналістки притягнуто до відповідальності 16 міліціонерів

Поділитися
У справі про побиття журналістки притягнуто до відповідальності 16 міліціонерів За бездіяльність на мітингу 18 травня покарали 16 міліціонерів © facebook.com/sodel.vlad
За результатами перевірки видано наказ про застосування дисциплінарних заходів до 15 правоохоронців, одному міліціонеру загрожує кримінальна відповідальність.

У справі про побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Владислава Соделя притягнуто до дисциплінарної відповідальності 15 співробітників міліції, і одного - до кримінальної відповідальності, повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров.

Татаров розповів, що таке рішення прийнято після службової перевірки щодо подій у Києві під час суспільно-політичних акцій, повідомляє прес-служба президента України.

"Цій справі приділяється багато уваги. Ми неодноразово зверталися з проханням надати ще яку-небудь інформацію, яка може бути корисною слідству. На жаль, така інформація поки до нас не надходить. А деякі особи використовують цю інформацію, щоб заробити собі якісь дивіденди", - зазначив Татаров.

Татаров розповів, що у цій справі працює слідчо-оперативна група у складі 45 осіб, проведено більше 200 процесуальних дій.

"У той же час заступник керівника Управління зв'язків із громадськістю МВС України Сергій Бурлаков повідомив, що у разі виявлення ознак кримінального злочину цю справу буде передано в органи прокуратури", - наголошується в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 18 травня вдень на вул. Великій Житомирській у Києві виник конфлікт між представниками опозиції та групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Під час інциденту постраждали журналістка "5 каналу" Ольга Сніцарчук і фотограф Владислав Содель.

Бійка відбувалася під час акції опозиції "Вставай, Україно!" (на Софійській площі) та мітингу під егідою Партії регіонів (на Європейській площі). Інцидент стався поряд із будівлею київського главку МВС, однак, за інформацією постраждалих журналістів, правоохоронці, які стояли поруч, ніяк не реагували на події.

20 травня стало відомо, що керівництво ГУ МВС України в Києві призначило службове розслідування з приводу бездіяльності працівників правоохоронних органів під час інциденту на вул. Велика Житомирська.

Як повідомив заступник начальника слідчого управління ГУ МВС України у Києві Валерій Симон, до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність під час акцій притягнуто 15 працівників міліції. !zn

Читайте також:

Захарченко пообіцяв не ховатися від преси і покарати винних у побитті журналістів

Рибак вважає, що за побиття журналістів повинні відповісти організатори мітингів

Лідер Молодих регіонів: Хлопці спортивної зовнішності з мітингів 18 травня - це не ми

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі