У січні не голосувала рекордна кількість депутатів

Поділитися
У січні не голосувала рекордна кількість депутатів Понад 90% голосувань пропустив 81 народний депутат
Жодного разу не взяли участі в голосуванні майже 40 народних депутатів.

У січні народні депутати встановили антирекорд дев'ятої сесії Верховної Ради, продемонструвавши низькі показники участі в голосуваннях, передає громадська організація "Комітет виборців України". Так у січні не голосували зовсім 39 народних депутатів, у той час коли у грудні жодного разу не проголосували всього 19 осіб.

"У січні народні депутати продемонстрували рекордно низькі показники участі в голосуваннях Верховної Ради. Так, 39 народних депутатів не проголосували жодного разу за місяць. Це найгірший показник за час роботи дев'ятої сесії ВР (вересень-січень). Для порівняння: у грудні жодного разу не проголосували 19 депутатів, листопаді – 7, жовтні – 14, вересні – 11", - повідомили в КВУ.

Зазначено, що у січні не голосували взагалі Микитась М.В., Рабінович В.З., Ковальчук Н.В., Мартиняк С.В., Різаненко П.О., Матіос М.В., Денисенко А.П., Мисик В.Ю., Луценко І.В., Скрипник О.О., Бухарєв В.В., Дубіль В.О., Соболєв С.В., Білецький А.Є., Богуслаєв В.О., Вінник І.Ю., Добкін Д.М., Добкін М.М., Довгий О.С., Донець Т.А., Жеваго К.В., Журжій А.В., Зварич Р.М., Клюєв С.П., Константіновський В.Л., Корнацький А.О., Котвіцький І.О., Мураєв Є.В., Ничипоренко В.М., Омельянович Д.С., Онищенко О.Р., Сабашук П.П., Савченко Н.В., Семенченко С.І., Бакулін Є.М., Тригубенко С.М., Чепинога В.М., Шкіря І.М., Ярош Д.А.

Загалом 81 народний депутат попустив понад 90% голосувань Верховної Ради України. Найнижчі показники зокрема у Юлії Тимошенко, яка взяла участь у 4% голосувань, у Нестора Шуфрича (6% голосувань), Олександра Вілкула (8% голосувань) та в Сергія Льовочкіна (8 % голосувань). При цьому згідно з даними сайту Ради, депутати не брали участь у голосуваннях із невідомих причин.

За словами голови КВУ, Олексія Кошеля, січень традиційно є одним із найменш продуктивних місяців у роботі Верховної Ради, адже багато депутатів ще перебувають у неофіційних відпустках. Однак своєрідний антирекорд пов'язаний із початком виборчої кампанії.

"Частина політиків зосередилися на роботі в округах та у виборчих штабах, а тому пропускають засідання парламенту. Загалом для України вже стало нормою, що робота парламенту в місяці виборів є фактично паралізованою", - заявив Кошель.

Загалом у січні провели шість пленарних засідань Верховної Ради, під час яких відбулося 98 голосувань.

Нагадаємо, у грудні 252 народні депутати пропустили 50% голосувань Верховної Ради, у тому числі 61 депутатів пропустив понад 90% голосувань. За даними веб-сайту ВР офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження. Частина відомих депутатів проголосували лише кілька разів за місяць.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі