У Росії пропонують визнати Лесю Українку іноагенткою, а пам’ятники їй замінити на Кадирова і Прігожина

01 лютого, 2023, 00:44 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Депутат Держдуми каже, що вона «народилася і жила в Російській імперії, а ставилася до Росії погано».

У Росії пропонують визнати Лесю Українку іноагенткою, а пам’ятники їй замінити на Кадирова і Прігожина
© tripadvisor

Депутат російської Держдуми Андрєй Гурульов пропонує визнати українську поетесу Лесю Українку іноагенткою, а замість пам’ятника їй встановити скульптури очільника ПВК «Вагнер» Євгенія Прігожина і лідера Чечні Рамзана Кадирова. Про це, як повідомляє УНІАН, він сказав в ефірі в інтерв'ю місцевим ЗМІ.

Андрєй Гурульов розкритикував те, що до пам'ятника поетесі на Українському бульварі у Москві люди покладали квіти і дитячі іграшки, щоб вшановувати пам'ять про загиблих від російської ракети під час удару по Дніпру 14 січня.

«Це справжній іноагент. Народилася і жила в Російській імперії, а ставилася до Росії, скажімо прямо, погано. У законі ж ніде не говориться, що іноагент обов'язково повинен бути живим?», – сказав він.

Гурульов вважає, що в Росії є багато «орлів», які більше варті, щоб їм встановлювали пам’ятники.

«Он, скільки у нас класних хлопців у Пригожина і Кадирова. Орли! Можна зробити пам'ятник комусь, хто особливо відзначився, скажімо, в Соледарі. А можна взагалі композицію: Пригожин і кілька його бійців... Головне-політ патріотичної фантазії», – підсумував він.

Пам'ятник Лесі Українки встановили в Москві у 2006 році в рамках заходів, присвячених Дню міста на Українському бульварі.

Related video

Нагадаємо, Росія завдала ракетного удару по дев'ятиповерховому житловому будинку у Дніпрі 14 січня. Вщент зруйнований цілий під'їзд. Внаслідок удару загинули 46 людей, 11 залишаються зниклими безвісти.

Дивіться спецтему: Через низькі темпи паспортизації окупанти не можуть підготуватись до псевдовиборів — ЦНС Фейкові вибори заплановані на осінь 2023 року. В окупації відключили мобільний зв'язок: Генштаб повідомив де саме Заїжджі російські війська продовжують традиційну для себе ще з радянських часів практику виселення людей із власних осель для розквартирування своїх підрозділів. Загальна мобілізація: чи можна відмовити у перевірці документів представнику військкомату Це роблять перед врученням повістки на вулиці. США поки не передаватимуть Україні ATACMS, має бути політичне рішення — Міллі Генерал назвав можливості балістичних ATACMS «трохи перебільшеними», порівняв їх із керованими реактивними снарядами GMLRS. Марк Міллі назвав закінчення війни у 2023 році «дуже складним завданням» Втім, він не виключає успіху ЗСУ.
Підготував/ла : Юлія Лавришин
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК