У Німеччині закликали Захід допомогти новому уряду України

Поділитися
У Німеччині закликали Захід допомогти новому уряду України Штайнляйн вважає, що прикладом для Гройсмана служать польські реформи
Статс-секретар ФРН пообіцяв зберігати санкції проти РФ до виконання Москвою "Мінська".

Німецький представник в ОБСЄ, статс-секретар ФРН Штефан Штайнляйн заявив, що Німеччина і Захід повинні допомогти новому уряду України.

"Ситуація в Україні не дуже проста, хоча є новий уряд і новий прем'єр, який обіцяв продовжити курс реформ. Давайте допоможемо йому", - сказав Штайнляйн на відкритті 4-го Східного Берлінського форуму.

"Польські реформи в Польщі служать для нього (Гройсмана – ред.) прикладом. Успіх реформ в Україні має бути спільною метою та Німеччини та Польщі", - зазначив німецький політик.

"Економічна інтеграція буде поверховою, якщо не буде політичної інтеграції", - підкреслив Штайнляйн.

Він підкреслив, що в Євразії існує цілий ряд криз, конфліктів і проблем, що ускладнює обміни та співробітництво. Також німецький дипломат нагадав про анексію Криму, після чого "було загублено багато довіри"

Він підкреслив, що ЄС повинен був реагувати на таку поведінку РФ, так що санкції будуть діяти до тих пір, поки не будуть виконані Мінські угоди.

"Ми знаємо, що санкції – не самоціль вони повинні чинити тиск, переконати партнерів повернутися за стіл переговорів, для врегулювання українського конфлікту, встановлення міжнародного права. Нам не потрібна право сильного в Європі, нам потрібні надійні юридичні рамки. Наша мета – поглиблення співпраці", - повідомив Штайнляйн.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман домовився із заступником генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу про розробку комплексного пакету допомоги для України, спрямованого на якнайшвидшу реалізацію в країні реформ у сфері безпеки і оборони.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі