"Роль французької мови після, будемо говорити відверто, певного занепаду, протягом останніх десятиліть значно зростає. Особливо на тлі виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу. Коли цей процес закінчиться, тобто цілком ймовірні припущення про те, що англійська перестане бути однією з робочих мов Європейського Союзу", – цитує заяву чиновника УНІАН.
Заєць нагадав, що відповідно до статутних документів ЄС, якщо в одній з держав-членів є кілька державних мов, воно може запропонувати в якості офіційної мови Євросоюзу лише один. Ніхто крім Великобританії, як вказує держсекретар, не зможе запропонувати ЄС англійську мову в якості робочої.
Раніше видання Bloomberg писало, що Європа постарається зробити Brexit максимально невигідним для Британії. Видання зазначає, що Німеччина заявила про відсутність поступок Британії в переговорах, тоді як Данія попередила, що новий торговий договір з Британією може з'явитися протягом 15 років.
Нагадаємо, 2 лютого британські депутати у другому читанні схвалили законопроект про вихід Королівства з Євросоюзу. За документ проголосувало 494 парламентаря. Очікується, що закон може бути прийнятий Палатою лордів в березні.