У Кремлі відповіли, чи варто продовжувати діалог з США щодо України

Поділитися
У Кремлі відповіли, чи варто продовжувати діалог з США щодо України © EPA / MAXIM SHEMETOV
Кремль підкреслює важливість свого голосу.

Прессекретар президента РФ Дмітрій Пєсков зазначив на брифінгу 15 січня, що Росія вважає необхідним продовження переговорів із США щодо України та прагне донести свою позицію щодо шляхів врегулювання конфлікту, повідомляють росЗМІ.

Він зазначив це у відповідь на питання, чи дійсно найближчим часом очікується новий візит до Росії спеціального представника президента США Дональда Трампа Стівена Віткоффа і зятя Трампа Джареда Кушнера.

"Продовження діалогу вважаємо необхідним, актуальним і важливим. Було багато розмов у американців і з українцями, і з європейцями. Важливо, щоб і російська сторона також виклала свої погляди на ті обговорення, які ведуться", — додав Пєсков.

Нагадаємо, глава МЗС Росії Сєргєй Лавров повідомив, що президент Росії Владімір Путін не раз заявляв, що Москва готова до переговорів щодо України за умови, що вони матимуть конструктивний та серйозний характер.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі