За результатами обробки 23 протоколів, що складає 62,2 % від їх загальної чисельності, на виборах міського голови Красноармійська Донецької області лідирує самовисуванець і колишній мер сусіднього міста Димитрова Руслан Требушкін.
За даними попереднього підрахунку голосів, за нього проголосували 82,9 % виборців, які взяли участь у голосуванні 29 листопада.
За даними створеної Українським центром громадських даних порталу vybir.info, який посилається на дані територіальних виборчих комісій, за його найближчого суперника, кандидата від Молодіжної партії України Сергія Андрійченка, проголосували 9,3 % виборців. Інші кандидати отримали менше трьох відсотків голосів виборців кожен. У той же час результатів обробки протоколів на виборах до міської ради Червоноармійська поки не оприлюднили.
Місія міжнародних спостерігачів ENEMO констатує, що голосування в Маріуполі і Красноармійську 29 листопада проходило у відповідності з законодавством і без зривів.
Міжнародні спостерігачі наголошують також, що явка виборців на момент закриття дільниць була "вище середньої явки в другому турі голосування на місцевих виборах", що вказує на зацікавленість виборців.
Керівник громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська повідомила, що вибори в Маріуполі та Красноармійську пройшли спокійно. За її словами, які наводить "Громадське радіо", в Маріуполі було зафіксовано 20 порушень, в Красноармійську 5. Технічні порушення зафіксовані на 28% дільниць в Маріуполі, а в Красноармійську на 8%. Під час підрахунку голосів в Маріуполі спостерігачі фіксували скарги на понад 8% дільниць, у Красноармійську на 5%.
"Загалом, можна стверджувати, що голосування та підрахунок голосів відбувалися спокійно. Станом на 22.30, у Маріуполі 4 РТВК прийняли 100% протоколів. Це говорить про оперативну роботу. У Красноармійську було зафіксовано серйозне порушення. На дільниці 141088, при підрахунку голосів, було встановлено, що зникло 10% бюлетенів. На цій дільниці результати виборів визнані не будуть. У Красноармійську МТВК прийняла лише 33% протоколів", - повідомила вона.
У Красноармійську, у місті з кількістю виборців менше 90 тисяч, мером стане той з 20 кандидатів, який отримає найбільшу кількість голосів. У Маріуполі (де проживає більше 90 тисяч осіб) з 22 кандидатів здобуде побуде той, хто одержить більш 50% голосів. В іншому випадку в місті буде призначено другий тур виборів.
У неділю, 29 листопада, місцеві вибори відбулись у Маріуполі та в Красноармійську Донецької області.
Для їх проведення Верховна Рада ухвалила спеціальний закон у зв'язку з тим, що 25 жовтня, коли на всій території України проходили чергові місцеві вибори, у цих двох містах вони були зірвані через бездіяльність міських виборчих комісій.