ЦВК відмовила ініціаторам референдумів, які випередили Тимошенко

Поділитися
ЦВК відмовила ініціаторам референдумів, які випередили Тимошенко За допомогою підставних груп з Дніпра влада заблокувала проведення референдумів з ініціативи партії Юлії Тимошенко © Андрей Товстыженко, ZN.UA
Підставою для відмови став неповний пакет документів, наданий ініціаторами.

Центральна виборча комісія припинила п'ять ініціатив проведення всеукраїнського референдуму оскільки не отримала повний пакет необхідних документів, повідомили в ЦВК в п'ятницю, 13 серпня.

Усі п'ять ініціативних груп було зареєстровані 14 травня. У них було 90 днів, щоб зібрати по 3 млн підписів громадян України і передати підписні листи і протоколи про підсумки збору підписів в ЦВК. Термін закінчився о 18:00 12 серпня.

«ЦВК не отримала ці документи і припинила ініціативи. Також припиняються повноваження офіційних спостерігачів на референдум», - йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці Комісії у Facebook.

Ініціативні групи, про які повідомляється, пропонували провести референдуми з питань газу, продажу землі, продажу стратегічних підприємств, грального бізнесу і легалізації марихуани.

11 червня ЦВК відмовила "Батьківщині" в реєстрації ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільгоспземель. Підставою стало те, що аналогічну ініціативу зареєструвала група з Дніпра, яка згодом так і не зібрала необхідні підписи.

 «Відмова «Батьківщині», зрежисована оточенням Зе!, виглядає бездарно. - коментувала ситуацію редакторка відділу політики ZN.UA Інна Ведернікова. - Якісь нечисленні утворення з Дніпра й області дружно випередили Тимошенко і про всяк випадок ангажували всі п'ять запитань для майбутніх референдумів. Земля, тарифи, приватизація, гральний бізнес і легалізація марихуани - голова «Батьківщини» озвучила ще в січні як програму своєї опозиційної діяльності. Тобто за законом до ЦВК жодних претензій: комісія відмовила Тимошенко, так як вона повторила вже зареєстровану земельну ініціативу дніпрян».

Чому рішення ЦВК щодо земельної ініціативи Тимошенко було передбачуваним? Навіщо Тимошенко вела перманентні переговори з Банковою, а паралельно збирала народ на референдум? Які її справжні цілі і мотиви? Звідки вона черпає ресурси - фінансові і кадрові? Чому мовчить про корупцію в Києві, і на які поступки йде заради виживання в політиці? Що збирається робити з власною партією, яка стала лідером продажу франшиз на місцевих виборах?

Відповіді на ці та інші питання читайте в матеріалі Інни Ведернікової  «Влада чи гаманець».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі