Трамп подякував президенту Сербії за допомогу Україні у "захисті від російської агресії"

Поділитися
Трамп подякував президенту Сербії за допомогу Україні у © EPA-EFE/Sean Gallup
Сербський лідер заявляв про братерські стосунки з Москвою та відмовився запроваджувати санкції проти РФ.

Президент США Дональд Трамп надіслав сербському лідеру Александеру Вучичу привітання з Днем державності, де подякував йому за підтримку України у "захисті від російської агресії". Відповідний лист опублікував сам Вучич у своєму Facebook

"Ми високо цінуємо значний внесок Сербії в міжнародну безпеку, чи то підтримку народу України в його захисті від російської агресії, чи внесок Сербії в численні миротворчі місії по всьому світу", — написав Трамп.

Також американський президент заявив, що чекає на зміцнення партнерства США та Сербії, аби сприяти підвищенню безпеки та процвітання для громадян країн. Трамп висловив задоволення співпрацею Вашингтона та Белграда, зокрема можливостями для спільних інвестицій у технології та енергетику.

"Сполучені Штати повністю підтримують подальшу інтеграцію Сербії в євроатлантичний простір, а також її зусилля сприяти мирним і процвітаючим відносинам зі своїми сусідами та партнерами в регіоні", — заявив американський президент.

Нагадаємо, Вучич заявляв, що не введе санкції проти Росії, поки перебуває на своїй посаді. Він наголосив, що має з РФ та Китаєм братерські та дружні стосунки. Також він заявляв, що Трампу треба буде поставити памʼятник, якщо йому все ж вдасться врегулювати російсько-українську війну.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі