Трамп: Іран благає про угоду, а публічно каже зовсім інше

Поділитися
Президент США назвав іранців "дивними".

Президент США Дональд Трамп заявив, що іранські переговірники "дивні", адже вони "благають" Вашингтон про угоду, а публічно кажуть інше. За його словами, Тегеран повинен серйозніше поставитись до переговорного процесу, йдеться в дописі американського лідера у Truth Social.

Трамп заявив, що Тегеран правильно робить, коли "благає" Вашингтон про угоду. За його словами, США "знищили" Іран у військовому сенсі.

"Вони "благають" нас укласти угоду, що вони й повинні робити, оскільки їх знищили військово, без жодних шансів на повернення, і все ж вони публічно заявляють, що вони лише "розглядають нашу пропозицію". НЕПРАВИЛЬНО!!! Їм краще взятися за справу серйозно якомога швидше, поки не пізно, бо як тільки це станеться, ШЛЯХУ НАЗАД НЕ БУДЕ, і це буде недобре!", — заявив Трамп.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Пентагон зараз готується до "вирішального удару" у війні з Іраном. Повідомлялось, що мова може йти про захоплення головного центру експорту нафти Ірану або захоплення острова, який відіграє важливу роль у контролі Тегерана над Ормузькою протокою.

Раніше NYT повідомляла, що республіканці в Конгресі США дедалі більше критикують адміністрацію Трампа за війну з Іраном. Законодавці, зокрема, занепокоєні, адже запитання щодо цілей і “ціни” війни, а також про те, чи буде потрібне розгортання наземних сил, залишаються без відповіді. Тим часом Bloomberg пише, що розбіжності у вимогах США та Ірану роблять досягнення швидкого миру вкрай складним.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі