За словами Ткаченка, він має намір домагатися поновлення фінансування галузі.
"Культура сьогодні в тривожному стані. За період карантину ми вже кілька разів боролися за її фінансування. Спочатку під час секвестру бюджету, тепер - коли уряд не виділяє необхідного фінансування у своїй Програмі. Мова про 1,8 млрд гривень", - написав політик на своїй сторінці у Facebook ввечері в понеділок, 1 червня.
"Найголовніше зараз – розібрати справи, які накопичилися через переформатування міністерства і відсутність протягом двох місяців міністра. І почати працювати", - додав він.
Ткаченко позитивно відгукнувся про роботу колишнього міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського, а також про Світлану Фоменко, яка керує міністерством культури у статусі в. о.
"З колишнім міністром Володимиром Бородянським у нас була ефективна співпраця. Він заклав гарний початок у багатьох напрямках, зокрема, запущено роботу державних агентств. Так само плідно зараз працюємо з виконувачкою обов'язків - Світланою Фоменко. Фактично з нею на зв'язку регулярно", - зазначив депутат.
На брифінгу у Верховній Раді Ткаченко допустив, що його кандидатуру до сесійної залт прем'єр-міністр Денис Шмигаль може внести вже цього тижня, "а може - й ні". За цей час він має намір продовжувати роботу над прийняття законів про медіа та підтримку креативних індустрій.
Ткаченко також підтвердив, що запропонував фракції призначити головою комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микиту Потураєва, який обіймає зараз посаду заступника голови, передає Detector Media.
З 2008 по 2009 рік Олександр Ткаченко очолював "1+1" - медіахолдинг олігарха Ігоря Коломойського, до якого входять телеканали "1+1", "2+2", "ТЕТ", "Плюс-Плюс", "Бігуді", "УНІАН-ТБ", "Квартал-TV", продакшн-компанія тощо.
Разом із Бородянським уряд залишила його команда управлінців, Мінкульт тимчасово очолила Світлана Фоменко.
Related video
Через відсутність міністра та чергове переформатування міністерства його робота опинлася на межі колапсу. Досі залишаються незатвердженими програми ключових відомств і підприємств Мінкульту. Зокрема, "Довженко-Центр" опинився на межі банкрутства.