Екс-прем'єр і лідер опозиційної партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що європейські політики повинні обережно ставитися до декларованих владою європейських принципів, і не давати використовувати себе для "виборчої пропаганди" влади в Україні.
Як передає УНІАН, про це повідомляє польське інформаційне агентство РАР з посиланням на віце-президента Європейського парламенту Яцека Протасевича, який у суботу відвідав Тимошенко в лікарні в Харкові.
Зокрема євродепутат сказав, що Тимошенко на зустрічі з ним висловила думку, що європейська інтеграція насправді не є пріоритетом для діючої української влади.
"Вона вважає, що європейська політика до української еліти повинна бути "твердою політикою", включаючи заморожування процесу підписання та ратифікації договору про асоціацію Україна-ЄС", - цитує видання віце-главу Європарламенту.
МЗС запропонував Брюсселю визначитися, де б він хотів бачити Україну
Протасевич, який входить у польську партію влади "Громадянська платформа", сказав, що Тимошенко просила європейських політиків, які вирішать приїхати в Україну на матчі Євро-2012, не дозволити використати себе для "виборчої пропаганди" влади в Україні.
"Тимошенко вважає, що позиція Польщі, щоб політики не бойкотували Євро-2012, а дуже обережно планували свою присутність в Україні, є мудрою", - сказав Протасевич.
Зазначимо, що раніше Тимошенко неодноразово публічно закликала Євросоюз підписати Угоду про асоціацію з Україною, незважаючи на її справу, яку європейські політики вважають "політично мотивованою" і вимагають від української влади звільнення екс-прем'єра.
В кінці березня 2012 року Євросоюз парафував документ, але він зможе набути чинності тільки після підписання і ратифікації парламентами всіх 27 держав ЄС, Європейським парламентом і Верховною Радою України. !zn
Читайте також:
ЄС хоче Угоди про асоціацію з Україною, але є ряд умов
Німеччина заблокує Угоду про асоціацію Україна-ЄС, якщо Тимошенко не випустять за кордон
Порошенко вірить, що у відносинах з ЄС Україна ще може «зберегти обличчя»
Віце-президент Європарламенту: Наша спільна мета - допомогти Україні наблизиться до ЄС