Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко спростував інформацію журналістів про те, що один з ресторанів у центрі Києва працює, незважаючи на заборону в умовах карантину. За його словами, ресторан не працює для відвідувачів, і там нібито проходять лише "особисті зустрічі", хоча ЗМІ зафіксували неодноразові відвідування закладу нардепами і бізнесменами, деякі з них тривали по 8 годин.
"Журналісти Bihus.info нібито зловили мене на гарячому біля ресторану "Велюр". І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Само собою це не так. А тому й доводиться періодично зривати брехливі маски", - написав Тищенко на своїй сторінці в Instagram, додавши, що "дійсно в ресторані "Велюр" іноді проходять особисті зустрічі".
Як запевняє Тищенко, цей ресторан став "своєрідним штабом".
"Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає жодних порушень і близько. Я суворо дотримуюся карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції", - заявив нардеп.
Тищенко каже, що в ресторані він зустрічається зі своїми помічниками, котрі готують "велику програму перетворення" Києва.
"Тому що я категорично втомився жити в неохайному і дедалі більш незатишному місті. Я хочу іншої якості життя", - додав народний депутат.
Серед відвідувачів ресторану були помічені депутат Антон Яценко, партнер бізнесмена Ігоря Коломойського і помічник нардепа від "СН" Павло Куфтырев, депутат і колишній сценарист студії "Квартал 95" Олександр Кабанов, менеджер "Метінвесту" Віталій Кисіль, перший заступник голови Офісу президента і екс-продюсер студії "Квартал 95" Сергій Трофимов, а також депутат Ігор Негулевський.
Сам Тищенко заперечує, що він власник ресторану "Велюр". На питання журналіста, що там робили народні депутати, він сказав: "Це питання не до мене". Коли журналіст зазначив, що він – Тищенко – є власником, то депутат відповів: "Здрастє", і пішов.
Як повідомлялося, раніше Тищенко став фігурантом скандалу після листування з "Джокером", з якого стало відомо, що деякі депутати могли отримувати гроші в конвертах під час голосування в Раді.