Всеукраїнське об'єднання «Свобода» має намір звернутися до 3. Рішення було ухвалено завдяки тому, що Симоненко "повирішував" ці питання", - доповнив його голова прес-служби «Свободи» Юрій Сиротюк.
Юрист газети «Комуніст» Михайло Бабич підтвердив, що не був на засіданні, але пояснив, що не бачить в цьому порушення. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу, касація розглядається "без повідомлення осіб, які беруть участь у справі", зазначив він. "Касаційне провадження було відкрито ще в січні, і я впевнений, що "Свободі" направляли копію відповідного визначення суду. Інша справа, що тепер вони це приховують. А повістки на засідання касаційна інстанція не розсилає. Хто хоче - стежить за сайтом суду. Свобода не стежила? Це їхні проблеми", - заявив Бабич.
Рішення суду оскарженню не підлягає, але Сиротюк готується продовжити тяганину в Європейському суді з прав людини. "Тут мало місце явне порушення принципів гласності та змагальності", - пояснив він. Кізін вважає неправоможним аргумент суду про допустимість оціночних суджень: "В прес-релізах комуністи заявляють, що ми - фашисти, а в суді змінюють тактику і починають говорити про "оцінки". !zn
Читайте також:
Симоненко приписав комуністам основну заслугу в розвитку української мови
Комуністи оголосили першу п'ятірку виборчого списку
Симоненко виправдовував в Раді депортацію кримських татар Сталіним