Стратегія Американського президента: взяти Путіна у "кільце"

Поділитися
Стратегія Американського президента: взяти Путіна у © Flickr/White House
Путін не хотів перемоги Байдена.

Президент США Джо Байден стверджує, що міжнародні відносини - це насамперед відносини, і він їх будував із президентом Росії Володимиром Путіним протягом двох десятиліть. Про те, яку стратегію взаємодії з президентом Росії обрав Байден, йдеться у матеріалі CNN.

З десятків інтерв'ю з посадовими особами Білого дому, членами Конгресу та іншими, можна зрозуміти - Байден свідомо працював із союзниками за кордоном, щоб присікти розвиток стосунків "один на один" між Вашингтоном та Москвою.

Він також свідомо займався деполітизацією опозиції щодо вторгнення Росії в Україну. Саме тому навіть серед республіканців підтримка Путіна була зміщена на задній план, а засудження російського лідера стало одним з основних напрямків двопартійної угоди.

"Путін намагається оточити і взяти в кільце Київ. Те, що Байден намагається зробити – щоб весь світ оточив Путіна", – заявив демократ Грег Мікс, голова комітету Палати представників із закордонних справ.

Байден попереджав, що російський президент мріє про відновлення авторитарної імперії ще за часів, коли був сенатором від штату Делавер. А під час президентської кампанії він неодноразово запевняв, що знає, Путін не хоче його перемоги. Він розумів, що насувається протистояння.

"У Путіна є одна найголовніша мета: зламати НАТО, послабити західний альянс і ще більше зменшити нашу здатність конкурувати в Тихоокеанському регіоні, співпрацюючи з Китаєм. Цього не буде під час моєї каденції", – заявляв президент США.

Байден навіть посилив свою риторику щодо Путіна та відкрито назвав його "військовим злочинцем", "диктатором-вбивцею" та "чистим головорізом".

Однак, наразі це максимум, який він може собі дозволити, перш ніж перейти до ескалації, якої намагається уникнути.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що російський президент Владімір Путін скоює військові злочини на рівні, якого Європа не бачила "з часів Третього рейху, з часів Другої світової війни". За його словами, Кремль абсолютно "не розумів, з чим він зіткнеться, коли введе свої війська в Україну", і ніяк не розраховував на такий завзятий опір.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі