У слідчого комітету Росії є детальна інформація щодо причетності криміналітету Петербурга до вбивства 15 років тому гендиректора ОРТ.У слідчого комітету Росії є детальна інформація щодо причетності криміналітету Петербурга до вбивства 15 років тому гендиректора ОРТ.Конкретні імена замовників і виконавців назвав слідчій бригаді член так званого «тамбовського» співтовариства. Зараз він знаходиться в ізоляції. У Слідчому комітеті цю інформацію поки не прокоментували.
Нагадаємо, Владислава Лістьєва вбили 1 березня 1995. Він повертався зі зйомок програми. Вбивці чекали на нього у під'їзді будинку на Новокузнецькій вулиці у Москві. Серед основних мотивів слідство вважає професійну або політичну діяльність Лістьєва.
У справі Лістьєва за 15 років було багато версій про те, хто міг бути замовником і хто виконавцем даного злочину. Перші гучні заяви з'явилися через п'ять місяців після вбивства. Тоді Генеральна прокуратура заявила, що замовники знайдені, але наступного дня раптом взяла свої слова назад. Ще через два місяці генпрокурора Іллюшенка звільнили. Влітку 1997 року писали, що у Тбілісі заарештований і виданий Росії для допиту у справі Лістьєва член «солнцевського» угруповання Ігор Даждаміров. Але заявами все й закінчилося. Потім з'явилася версія: кілером міг бути колишній десантник Олександр Агейкін, який у терміновому порядку виїхав за кордон. У серпні 1995 року один з вищих чинів Генпрокуратури необережно заявив в інтерв'ю, що вбивці Лістьєва відомі і знаходяться за кордоном. Через день після цього в Тель-Авіві Агейкін помер нібито від передозування наркотиків.
Після смерті Лістьєва низка злочинців зізнавалися у його вбивстві, але потім відмовлялися від своїх свідчень. Наприклад, підозрюваний у вбивстві депутата Юрія Полякова, - але потім він відмовився від свідчень.
Олександр Литвиненко, колишній підполковник ФСБ, у своїй книзі «Лубянське злочинне угруповання» побічно звинувачує Олександра Коржакова в організації вбивства Лістьєва. З'явилася у ЗМІ і версія про причетність Березовського до злочину.
Слідство у справі Лістьєва було припинено 21 квітня 2009. 1 березня 2010 минули строки давності у цій справі. Однак СКП не збирався припиняти розслідування кримінальної справи за фактом вбивства відомого тележурналіста. Про це в річницю смерті Лістьєва «Інтерфаксу» заявили у відомстві.