«Я не знаю, чи було звернення до США щодо надання якоїсь конкретної допомоги в розслідуванні інциденту, але, безсумнівно, ми готові допомогти будь-яким способом», - підкреслив Кроулі.
Оприлюднена раніше доповідь МАК, в якій відповідальність за катастрофу покладається на екіпаж президентського авіалайнера, викликала жорстку критику Варшави.
Незважаючи на невдоволення польської сторони, російська влада більше не має наміру продовжувати розслідування авіакатастрофи під Смоленськом. Таке розпорядження підписав прем'єр Володимир Путін.
У звіті МАК від 12 січня йдеться, що відповідальність за крах лайнера лежить на його екіпажі, який прийняв рішення сідати в тумані, за наявними даними, під натиском головкому ВПС Польщі, який зайшов до пілотської кабіни.
Брат загиблого президента Ярослав Качиньський назвав доповідь "насмішкою над Польщею", а прем'єр-міністр країни Дональд Туск зазначив, що звіт неповний.
Зять загиблого президента Марцін Дубенецкі пішов ще далі і заявив, що катастрофа президентського Ту-154 може бути розцінена як замах Росії на життя польського лідера.
За матеріалами Укрінформ