Якби вибори до Верховної Ради проходили у другій половині січня, то п'ятивідсотковий прохідний бар'єр подолали б партії "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Слуга народу", "Сила і честь", "Голос" і "Українська стратегія Гройсмана". Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.
Відзначається, що партію ОПЗЖ підтримали б 20,7% громадян, які вже визначилися. При цьому за "Європейську солідарність" свій голос віддали б 15,3% респондентів, за "Батьківщину" - 12,6%, за "Слугу народу" - 11,2%, за "Силу і честь" - 8,3%, за "Голос" - 5,6%, за "Українську стратегію Гройсмана" - 5,3%.
Згідно з результатами опитування, шанси на проходження в парламент є також у "Партії Шарія", УДАРу, і "Свободи". За них мають намір проголосувати 4,6%, 4,4% і 3,8% респондентів, що визначилися з вибором, відповідно.
Опитування було проведено протягом 22 січня 2021 року методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 1005 респондентів, що мешкають в усіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей.
У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.
Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує: 3,1% - для показників, близьких до 50%, 2,7% - для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 12%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.