Сибіга відвідає Польщу для участі у Варшавському безпековому форумі

Поділитися
Сибіга відвідає Польщу для участі у Варшавському безпековому форумі © МЗС України
Сибіга зустрінеться з європейськими колегами та обговорить підтримку України і шляхи до миру.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у понеділок, 29 вересня, відвідає Польщу, повідомляє пресслужба МЗС.

Під час візиту до Варшави він проведе низку двосторонніх та багатосторонніх переговорів із європейськими та євроатлантичними партнерами, а також візьме участь у 12-му Варшавському безпековому форумі.

На запрошення віцепрем’єр-міністра та міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського Сибіга долучиться до міністерської зустрічі у форматі "Веймар+", де зберуться очільники МЗС України, Польщі, Німеччини та Франції.

Крім того, у рамках візиту український міністр зустрінеться двосторонньо з маршалом Сенату Польщі Малгожатою Кідавою-Блонською, міністром закордонних справ Франції Жаном-Ноелем Барро, федеральним міністром закордонних справ Німеччини Йоганном Вадефулем, а також Президентом ПА НАТО Маркосом Перестрелло та генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі.

У межах Варшавського безпекового форуму Сибіга також візьме участь у панельній дискусії під назвою «Підвищення ставок: Чи варто Європі боятися?» разом із польськими, французькими та німецькими колегами.

Пресслужба МЗС зазначила, що метою робочого візиту є мобілізація трансатлантичної підтримки України, посилення тиску на агресора, обговорення шляхів до сталого миру, сприяння європейській та євроатлантичній інтеграції України та зміцнення добросусідських відносин у Центрально-Східній Європі.

Як повідомлялося, у вівторок, 30 вересня, Пентагон скликає на зустріч із міністром оборони США Пітом Гегсетом сотні американських генералів з усього світу.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі