Шуфрич переписав свої активи на угорського бізнесмена, пов'язаного з російськими компаніями - УП

Відео
Поділитися
Шуфрич переписав свої активи на угорського бізнесмена, пов'язаного з російськими компаніями - УП © Суспільне мовлення
Дружина й діти народного депутата теж не в Україні.

Народний депутат Нестор Шуфрич, який зараз перебуває в СІЗО і підозрюється у державній зраді, після повномасштабного вторгнення РФ перевіз свою родину в Угорщину, а власні активи – переписав на угорських підставних осіб. Про це йдеться у розслідуванні «Української правди».

Зокрема, за даними журналістів, після 24 лютого 2022 року значну частину власних активів Шуфрич перевів у власність компаній, власником яких є угорський бізнесмен Дьорд Штофа. Останній своєю чергою працював у низці компаній, які безпосередньо пов'язані з Росією.

Також розслідувачі помітили у Будапешті авто третьої дружини народного депутата Катерини Майкової. Автомобіль також зареєстрований на Штофу. Біля цієї автівки, за даними розслідувачів, також постійно стоїть Toyota з українськими номерами. Власником вже цієї машини вказано Михайла Черепаня – сина В’яеслава Черепаня, який вже багато років є бізнес-партнером та помічником Шуфрича.

У відповідь на запит журналістів Штофа заявив, нібито не знайомий ні з Нестором Шуфричем, ні з його дружиною Майковою, ні Черепанем. За версією угорського бізнесмена, йому також нічого не відомо про те, що Майкова живе у пов’язаному з ним готелі.

Реєстрацію цього готелю на його ім'я Штофа також не підтвердив. Також він відкинув твердження, що на нього зареєстрована низка колишніх активів Шуфрича.

Народного депутата України Нестора Шуфрича затримали та вручили підозру за статтею «Державна зрада» 15 вересня 2023 року. Мова йде про справу щодо російської шпигунської мережі, яку створив співробітник ФСБ РФ та колишній народний депутат України Володимир Сівкович. Слідство вважає, що Шуфрич за завданням Сівковича виступав на українських та російських телеканалах, аби розповсюджувати ворожу пропаганду та просувати антиукраїнську політику. 

 

У лютому 2024 року Шуфрич на додачу до підозри у державній зрадив отримав ще одну – про фінансування Росгвардії. За даними слідства, він налагодив схему фінансування російських окупаційних угруповань у тимчасово захопленому Криму. Шуфрич платив гроші Росгвардії за воєнізовану охорону своєї елітної нерухомості на території півострова. Лише за три місяці 2016 року підконтрольна йому компанія сплатила окупантам за ці послуги понад пів мільйона російських рублів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі