3, який не потрапив до парламенту за списком «Батьківщини» і позбувся депутатської недоторканності, зараз перебуває у Чехії і не виключає, що проситиме політичного притулку.
«Все залежить від України. Якщо події будуть розвиватися так, як вони розвиваються, то я не виключаю такої можливості», - сказав він ZN.UA у відповідь на питання про політичний притулок.
При цьому Шкіль зазначив, що політичні переслідування щодо нього ніколи не припинялися, а справу про події 9 березня 2001 року біля адміністрації президента під час акції «Україна без Кучми» досі не закрито.
Опозиціонер також підтвердив, що в Україні заарештували частину його майна, проте повідомив, що йому невідомо, з чим це пов'язано. «Ніякою іншою діяльністю, окрім політичної, я ніколи не займався», - сказав він.
Нагадаємо, що Шкіль отримав у списку Об'єднаної опозиції «Батьківщина» на парламентських виборах 2012 року непрохідне 87-ме місце (партія отримала в Раді 62 мандати).
Шкіль у 2001 році був членом ради акції «Україна без Кучми». У березні був заарештований і був рік під арештом у слідчих ізоляторах СБУ і МВС. Вийшов на свободу завдяки обранню до парламенту. !zn
Читайте також:
Екс-бютівець розповів, як Тимошенко формувала партійні списки у в'язниці
Луценко незадоволений списками опозиції: Мало активних бійців, є небезпека «тушканізації»
У Києві згадали події акції «Україна без Кучми» 9 березня 2001
ГПУ допитує активістів акції «Україна без Кучми» на предмет участі в ній Шкіля