Санкції США проти Венесуели послаблять — ЗМІ

Поділитися
Венесуельська нафта мала б потрапити до Китаю, але буде перенаправлена ​​до США.

Після повалення режиму Ніколаса Мадуро американські санкції проти Венесуели будуть послаблені, а продажі венесуельської нафти до США триватимуть невизначений термін. Про це повідомляє CNBC, посилаючись на джерела.

Напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що Венесуела передасть від 30 до 50 мільйонів барелів санкційної нафти, яка буде продаватися за ринковими цінами. Ці гроші, за його словами, будуть контролюватися ним, як президентом Сполучених Штатів Америки, щоб "забезпечити їх використання на благо народу Венесуели та Сполучених Штатів". 

За даними джерел журналістів, це лише перший транш, і продажі триватимуть невизначений термін. Санкційна нафта мала б потрапити до Китаю, але буде перенаправлена ​​до США.

Раніше повідомлялось, що адміністрація Трампа заявила тимчасовому лідеру Венесуели Делсі Родрігес, що її уряд мусить співпрацювати виключно зі Штатами у сфері видобутку нафти. США вимагають, щоб Венесуела скоротила відносини з Китаєм, Росією, Іраном і Кубою, зокрема, розірвала економічні зв'язки з цими країнами.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі