Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі підтвердив факт затримання його підлеглоъ – керівника департаменту ЖКГ ОДА Тетяни Марченко при отриманні хабара в 1,5 мільйона гривень. Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook увечері в середу, 30 грудня.
Саакашвілі стверджує, що Марченко не пройшла конкурс на заміщення займаної нею посади, але продовжувала на ній працювати в статусі виконувача обов'язків.
"Вона не пройшла конкурс на свою посаду і, як це передбачено законом, була залишена тимчасовим виконувачем обов'язків до того, як буде знайдений новий начальник після проведення повторного конкурсу (ідіотська система, коли начальник залишається на час виконувачем обов'язків без перспективи залишитися). А цей конкретний спритний начальник, мабуть, вирішила перед відходом з собою прихопити кругленьку суму", − зазначив Саакашвілі.
Він також нагадав, що це не перше резонансне затримання хабарників на гарячому в Одеській області.
"Спасибі СБУ і прокуратури за чудово проведену операцію. Черговий чиновник був схоплений на місці злочину. Перед цим, нагадаю, був заарештований за хабар начальник поліції міста Одеси і головний військовий комісар області, порушено справи щодо незаконної приватизації проти співробітників обладміністрації та облради", − уточнив голова ОДА. За словами Саакашвілі, "це лише початок".
"Ми обов'язково повністю очистимо держоргани від хабарників", − резюмував голова Одеської ОДА.
У керівника департаменту ЖКГ ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1.5 мільйона гривень у прива...
Опубліковано Mikheil Saakashvili 30 грудня 2015 р.
Нагадаємо, ввечері у вівторок, 30 грудня, Марченко була затримана співробітниками прокуратури та СБУ при отриманні хабара в 1,5 мільйона гривень.
Затримання відбувалося в кабінеті директора департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської ОДА.
Напередодні президент України Петро Порошенко розкритикував результати боротьби з корупцією.
Системна боротьба з корупцією є однією з вимог західних партнерів України.
В Україні створюються нові правоохоронні органи, метою яких є боротьба з топ-корупцією: Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.
12 грудня Кабмін призначив трьох членів Антикорупційного агентства. Ними стали стали народний депутат, член фракції БПП Віктор Чумак, заступник голови Нацдержслужби України Олександр Скопич і доцент Національної академії прокуратури України Наталія Корчак.