За його словами, слідчим НАБУ періодично приходила інформація про деякі дивні і непояснювані дії керівника САП і окремих прокурорів.
"Обрана ним лінія поведінки довгий час негативно позначилася на ефективності наших розслідувань і подальшої судової перспективи низки справ. ... Чим активніше ми розслідували, тим більше тривожних сигналів нам надходило", - сказав Ситник.
Він зазначив, що у НАБУ довгий час не було доказів проти Холодницького, але в одній із справ вдалося отримати "конкретну інформацію, яка підтвердила найгірші підозри".
"У справі про розкрадання в одеській мерії. Так от, ми отримали інформацію і зрозуміли, що пускати ситуацію на самотік неприпустимо", - повідомив Ситник.
Зареєстрували провадження працівники Генеральної прокуратури, оскільки наглядовим прокурором НАБУ є саме Холодницький.
"На певному етапі колеги з Генеральної прокуратури запропонували нам об'єднати зусилля, щоб отримати докази. Ми погодилися, розуміючи, що в даному випадку таке співробітництво є необхідним і обґрунтованим. Якщо б ми закрили очі на відомі нам факти, то стали б співучасниками незаконних дій", - заявив директор бюро.
Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив слідчі дії НАБУ і ГПУ щодо керівника САП Назара Холодницкого. При цьому генпрокурор відмовився коментувати результати слідчих дій.
20 березня, на зовнішній поверхні акваріума в робочому кабінеті голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького виявили приховані засоби прослуховування. Пізніше ЗМІ повідомили про те, що кабінет антикорупційного прокурора Назара Холодницького прослуховувало НАБУ зі згоди генерального прокурора.
Про причини антикорупційного розслідування САП і його проміжні результати читайте у інтервю Юлії Мостової з директором НАБУ Артемом Ситником "Директор НАБУ Артем Ситник: "Ризик збереження Холодницкого на посаді перевищує всі інші ризики" в "Дзеркало тижня. Україна".