На засіданні присутні захисники екс-прем'єра, відбулася заміна одного прокурора - замість Михайла Шоріна - Андрій Байрачний.
Екс-прем'єр України Ю.Тимошенко у вівторок вранці відмовилася самостійно пересуватися у слідчому ізоляторі і їхати до Апеляційного суду Києва через біль у хребті.
У зв'язку з цим персонал Київського СІЗО склав акт, який направлено до Апеляційного суду Києва.
У даний час Ю.Тимошенко продовжує перебувати в палаті №260 медико-санітарної частини Київського СІЗО. Стан її здоров'я контролює медперсонал установи.
Нагадаємо, сьогодні захист Ю.Тимошенко повідомив, що їхня підзахисна має намір бути присутньою на засіданні суду.
Раніше адвокат Ю.Тимошенко Олександр Плахотнюк заявляв, що екс-прем'єра можуть доставити до суду на ношах.
Розгляд апеляції буде проходити без Тимошенко
20 грудня, 2011, 08:21
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
