Російський дипломат застеріг Ізраїль від визнання Голодомору геноцидом

Поділитися
Російський дипломат застеріг Ізраїль від визнання Голодомору геноцидом Законопроект про визнання Голодомору геноцидом вже зіткнувся з несхваленням всередині правлячої коаліції Ізраїлю
Ізраїлю потрібна підтримка не тільки США, але і багатьох інших країн, заявив Леонід Фролов.

Російський дипломат Леонід Фролов застеріг Ізраїль з приводу пропонованого закону про офіційне визнання Голодомору в Україні геноцидом.

"Зараз не вдалий час для обговорення такої пропозиції... Це буде погано. Це неправильний крок", - сказав в інтерв'ю ізраїльському радіо заступник посла Росії в Тель-Авіві, повідомляє Reuters.

Раніше депутат ізраїльського Кнесету Аккрі Хасон вніс на розгляд парламенту законопроект про визнання Голодомору в Україні 1932-33 років актом геноциду.

До цього кроку політика підштовхнув візит в Україну у складі делегації Кнесету в грудні 2017 року. Під час поїздки Хасон відвідав музей Голодомору, де був глибоко вражений побаченим. Саме "це спонукало його ініціювати цей закон", зазначили представники оточення ізраїльського депутата.

Проте даний законопроект далекий від ратифікації і вже зіткнувся з несхваленням всередині правлячої коаліції. Так, міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман назвав автора законопроекту "безглуздим".

Ізраїль усвідомлює вплив Росії на своїх ворогів Сирію, Іран і ліванську "Хезболлу". Уряд Біньяміна Нетаньяху давно шукає хороші відносини з Кремлем, у зв'язку з чим Ізраїль залишився осторонь від обговорення анексії Криму в 2014 році, відзначає Reuters.

"Ізраїлю потрібна підтримка не тільки Сполучених Штатів. Ізраїлю потрібна підтримка багатьох інших країн, які думають інакше", - заявив у своєму виступі дипломат Фролов.

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", три чверті громадян України (77%) згодні з твердженням, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу, не погодилися з цим 13% опитаних, не визначилися - 11%.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Верховна Рада звернулася до демократичних держав світу із закликом визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Крім України, Голодомор визнали геноцидом 15 держав, серед яких Канада, Польща, Португалія, Грузія, Австралія, Литва, Латвія і Естонія. Ще дев'ять країн приймали резолюції про засудження Голодомору як злочину радянського тоталітарного режиму проти українського народу. Конгрес США голосував за відповідні резолюції у 2003, 2006 і 2008 роках.

Детальніше про геноцид українського народу читайте у статті Світлани Орел "Ті, хто не хотів помирати мовчки…" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі