"Родина" звернулася до Кокса і Кваснєвського за захистом

Поділитися
Ігор Марков
У відкритому листі моніторингової місії Європарламенту в Україні зазначається, що політичні мотиви переслідування Маркова визнають навіть його опоненти.

Політрада партії заарештованого екс-нардепа Ігоря Маркова "Родина" просить керівників моніторингової місії Європейського парламенту в Україні Пета Кокса та Олександра Кваснєвського допомогти Ігорю Маркову.

"Практика кримінального переслідування політичних опонентів стає основним змістом внутрішньої політики адміністрації України. Поки західний світ намагається домогтися звільнення Юлії Тимошенко, відбувається нова зачистка політичного поля, з'являються нові в'язні. Ми просимо вас звернути увагу на незаконне позбавлення мандата і арешт депутата Верховної Ради Ігоря Маркова", - йдеться у відкритому листі політради української партії Батьківщина керівникам моніторингової місії Европейсктго парламенту в Україні, пише Ліга.net.

У посланні також наголошується, що політичне підґрунтя кримінальної переслідування визнають не тільки прихильники народного депутата, але і політичні опоненти з числа основних опозиційних партій України.

Автори листа говорять, що атака на Маркова прийняла риси політичної кампанії.

"Пресингу з боку влади піддається колектив одеського телеканалу АТВ, який пильно стежить за подіями стосовно Маркова свавіллям. Вже заарештований цілий ряд прихильників народного депутата, проти ряду інших правоохоронними органами висунуті звинувачення. Побоюючись незаконного переслідування, деякі з них були змушені покинути Україну", - повідомляється в листі.

Соратники Маркова закликають моніторингову місію Європарламенту звернути увагу на сформовану ситуацію "і, слідуючи європейським традиціям захисту права голосу для політичної опозиції, домогтися припинення політичних репресій в нашій країні".

Нагадаємо, повідомлялося, що в Одесі були проведені обшуки в квартирах родичів Маркова. За оприлюдненою інформацією, обшук здійснювалися співробітники Головного слідчого управління МВС України, які прибули з Києва.

22 жовтня Марков був затриманий в Одесі після вручення повідомлення про підозру у вчиненні хуліганських дій у 2007 році. В міліції розповіли, що мова йде про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ. Маркова підозрюють в організації побиття учасників цієї акції, а також безпосередньо на самому побиття пікетувальників.

31 жовтня Апеляційний суд Києва розглянув апеляцію Маркова щодо його незаконного утримання під вартою.Колегія суддів на чолі з головуючим суддею Єфімової вирішили, що запобіжний захід у вигляді тримання під вартою є необхідним заходом у даному виробництві. !zn

Читайте також:

Суд залишив Маркова під вартою

Ігоря Маркова можуть посадити у в'язницю на сім років

Керівництво партії Маркова подалося в бігу

Російська Держдума обурена арештом Маркова і вимагає його звільнити

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі