Втім, за його словами, одних тільки висновків почеркознавчої експертизи недостатньо для притягнення фігурантів справи до відповідальності.
"На підставі однієї експертизи, яка підтверджує почерк людини, не можна оголошувати підозру. Треба з'ясувати і дослідити інші моменти: спосіб життя, офіційна зарплата, надходження коштів. Якщо людина з зарплатою 6 чи 7 тисяч гривень має в Конча-Заспі якісь шикарні хороми – і ось ці документи, тут вже є питання ", – повідомив Холодницький.
Він зазначив, що буде направляти матеріали розслідування до суду в будь-якому випадку, навіть якщо не буде 100%-й впевненості у винесенні вироку фігурантам.
"Навіть якщо буде не 100%-я упевненість – я направлю в суд, нехай суд ставить крапку... Якщо суд скаже, що зарплата 6 тисяч гривень в місяць – це добре, але будинок у Конча-Заспі – ще краще і тут немає ніякого злочину, ну, тоді так...", – сказав він.
Він також зазначив, що про підозру у рамках справи ще не повідомляли ні одному з фігурантів.
В кінці червня директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що частина фігурантів документів "чорної каси" Партії регіонів вже встановлена. Глава бюро повідомив, що слідчі ведуть збір зразків почерків осіб, які згадуються у документах, встановлюються витрати, під якими підписувалися конкретні особи.
Раніше ZN.UA повідомляло, що Віктор Тріпак передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. Мова йде про так звану "чорної бухгалтерії" ПР з загальними виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів.
В інтерв'ю ZN.UA Тріпак розповів, що матеріали "чорної бухгалтерії" ПР дають можливість проаналізувати зв'язки представників нинішньої влади з попередниками і їх відносини безпосередньо під час протестів на Майдані.
Повний текст інтерв'ю Оксани Денисової з колишнім першим заступником голови СБУ Віктором Трепаком читайте в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".