Рекламу Януковича і Кузьміна в Washington Times оплатив американський бізнесмен Френк Абернаті

Поділитися
Рекламу Януковича і Кузьміна в Washington Times оплатив американський бізнесмен Френк Абернаті Стаття про зустріч Януковича з вождями індіанських племен вийшла з плашкою "оплачена реклама" © Washington Times
Дві статті про Україну, що вийшли в газеті Washington Times з плашечкой "на правах реклами", коштували американському бізнесмену і юристу 11,5 тисяч доларів.

Публікацію в газеті Washington Times рекламного матеріалу про зустріч президента України з американськими індіанцями і відкритого листа заступника генпрокурора Рената Кузьміна до президента США Барака Обами оплатив американський бізнесмен, юрист Френк Абернаті.

Як розповів Абернаті по телефону "Голосу Америки", за угодою з Washington Times, за розміщення трьох рекламних смуг протягом трьох місяців він заплатив 11,5 тисяч доларів.

Всього за рік Washington Times опублікувало два матеріали про Україну: у квітні у виданні "на правах реклами" вийшов відкритий лист Рената Кузьміна до Барака Обами, в якому він заявляв, що Мін'юст США заважає розслідуванню справи про вбивство Євгена Щербаня, а проти самого Кузьміна ведеться кампанія з дискредитації.

23 липня, також "на правах реклами", газета розмістила матеріал про зустріч американських індіанців з Віктором Януковичем.

- У США прорекламували зустріч Януковича з американськими індіанцями

Матеріали про Україну розміщувалися в Washington Times з посиланням на видання US-Ukraine Observer. Офіс US-Ukraine Observer знаходиться в центрі Вашингтона за престижною адресою 2300 M Street NW, неподалік Державного департаменту США.

Перший і, станом на серпень, єдиний друкований тираж журналу вийшов у США навесні. З квітня цього року саме Френк Абернаті є бізнес-директором цього видання.

Між тим сайт US-Ukraine Observer оновлюється постійно. Розміщені тут статті можна знайти в англомовній секції сайту видання The Kiev Times, яке є партнером журналу. Саме The Kiev Times запросили в Київ американських індіанців, з якими зустрічався Янукович.

За словами Абернаті, він планує регулярно видавати US-Ukraine Observer, втім, поки йому заважала висока завантаженість і закордонні подорожі.

Як передає "Голос Америки", Френк Абернаті проживає в штаті Теннессі, має бізнес в Україні і багато подорожує.

Він вважає, що в американських ЗМІ Україна висвітлюється в основному негативно.

Саме бажання покращити цей імідж він назвав однією з причин розміщення вищезазначених публікацій.

Себе Абернаті називає республіканцем. З політикою уряду США щодо України він не згоден.

Абернаті розповів, що не хотів би допустити санкцій щодо України, оскільки це призвело б до втрати коштів, вкладених у бізнес в Україні.

Френк Абернаті також підкреслив, що вів бізнес у багатьох країнах, зокрема в Африці, і, за його словами, для успіху на новому місці важливо мати хороших друзів. А для того, щоб знайти потрібних друзів, необхідно привернути до себе увагу.

В Україні, зокрема, Абернаті спілкується з Кузьміним "як з колегою". Дізнавшись про проблеми, які були у Кузьміна на початку року з Міністерством юстиції США, він вирішив підтримати свого українського приятеля. Саме тому в перший номер "US-Ukraine Observer" було включено відкритий лист Кузьміна до Барака Обами.

Washington Times є популярним і впливовим консервативним виданням. У 1982 році його заснував лідер релігійного руху Церква об'єднання (так звана Церква Муна) Мун Сон Мен. Незважаючи на неодноразові зміни власників, газета залишається наближеною до родини Муна і Церкви об'єднання.

За інформацією ЗМІ, протягом усього часу існування газета є дотаційною. Так, за підрахунками видання Columbia Journalism Review, тільки в 2002 році Мун витратив на підтримку роботи видання близько 2 мільярди долари. !zn

Читайте також:

Кабмін виділив гроші на пам'ятник жертвам Голодомору у Вашингтоні

США вже склали список українських чиновників "нон грата"

Новий посол США Джефф Пайетт представився українцям, записавши ролик про себе

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі