Реакція Кремля на переговори з Байденом — близька до істерики

Поділитися
Реакція Кремля на переговори з Байденом — близька до істерики © Офіційний сайт Кремля
Це підтверджує реліз на сайті російського президента.

В опублікованому на сайті Кремля релізі про підсумки тривалої бесіди Владіміра Путіна з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом, присутня риторика крайнього незадоволення результатами минулих переговорів. Реліз розміщено на сайті президента РФ.

Незважаючи на очікуваний протокольний стиль звіту, коли основні акценти приховані за дипломатичними формулюваннями, реакція російської сторони не залишає сумнівів, кому вдалося відстояти свою позицію.

ZN акцентує увагу на деяких цитатах російської "подачі" результатів переговорів, які наочно демонструють, що нічого позитивного у спілкуванні з Байденом Путін так і не почув.

“Байден вказав на санкційні заходи, які США та їхні союзники були б готові застосувати.”

“Констатовано, що співпраця, як і раніше, перебуває в незадовільному стані.”

“Розмова мала відвертий і діловий характер.”

"...Джозеф Байден, зі свого боку, акцентував нібито "загрозливий" характер пересування російських військ поблизу українських кордонів і позначив санкційні заходи, які США та їхні союзники були б готові застосувати у разі подальшої ескалації."

“...Владімір Путін у відповідь наголосив, що не слід перекладати відповідальність на плечі Росії , оскільки саме НАТО робить небезпечні спроби освоєння української території та нарощує військовий потенціал у наших рубежів. Тому Росія серйозно зацікавлена в отриманні надійних , юридично зафіксованих гарантій, що виключають розширення НАТО у східному напрямку та розміщення у суміжних з Росією державах ударних наступальних систем озброєнь.”

“…Обговорено двосторонню проблематику. Констатовано, що співпраця, як і раніше, перебуває в незадовільному стані. Це проявляється, зокрема, у труднощах, які мають у своїй роботі “урізані” диппредставництва обох країн. Владімір Путін підкреслив, що все це — наслідок лінії американської влади, яка ще п'ять років тому розпочала практикувати масштабні обмеження, заборони та масові висилки російських дипломатів, на що ми змушені дзеркально реагувати . З російської сторони запропоновано обнулити всі обмеження на функціонування дипмісій, що могло б послужити і нормалізації інших аспектів двосторонніх відносин.

"Загалом розмова мала відвертий і діловий характер."

 

Під час переговорів президент США Джо Байден дав зрозуміти російському лідеру Владіміру Путіну, що не враховуватиме "червоні лінії" РФ у питанні розширення НАТО.

Радник з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що президент Джо Байден пригрозив Володимиру Путіну рішучими економічними заходами у разі вторгнення Росії в Україну і вони завдадуть більшого удару, ніж санкції, введені в 2014 році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі