Рада ратифікувала угоду з Бразилією про екстрадицію

Поділитися
© stadiums.at.ua
Верховна Рада України у вівторок, 21 вересня, ухвалила Закон «Про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про передачу засуджених осіб», «за» проголосували 268 із 423 народних депутатів України, зареєстрованих у сесійній залі.
Верховна Рада України у вівторок, 21 вересня, ухвалила Закон «Про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про передачу засуджених осіб», «за» проголосували 268 із 423 народних депутатів України, зареєстрованих у сесійній залі.Даним договором передбачено, що особу, яка засуджена на території однієї сторони, може бути передано на територію іншої сторони, відповідно до положень договору, для відбування призначеного покарання. З цією метою засуджений може висловити державі винесення вироку або державі виконання вироку своє бажання бути переданим у відповідності з цим договором. Із запитом про передачу засудженого може звертатися як держава винесення вироку, так і держава виконання вироку. Засуджений може бути переданий за таких умов: якщо ця особа є громадянином держави виконання вироку; якщо вирок є остаточним і набув чинності; якщо у момент отримання запиту про передачу, засудженому залишилося відбувати покарання протягом не менше одного року; якщо на передачу згоден засуджений або, якщо беручи до уваги його вік, фізичний або психічний стан, одна зі сторін вважає це за потрібне, - законний представник засудженого; якщо діяльність або бездіяльність, за яку було призначено покарання, є злочином відповідно до законодавства держави виконання вироку або була б злочином у разі скоєння на її території; якщо відшкодовано матеріальну шкоду, завдану злочином, і сплачено судові витрати, і якщо обидві сторони згодні на передачу цього засудженого. У виняткових випадках сторони можуть погодитися на передачу засудженого, навіть якщо йому залишається відбувати покарання менше одного року або якщо матеріальну шкоду, завдану злочином, відшкодовано не в повному обсязі. Передача засудженого не здійснюється, якщо: не дотримано умов, перерахованих в договорі; покарання не може бути виконане стороною, громадянином якої є засуджений, внаслідок закінчення строку давності відповідно до законодавства цієї країни; термін позбавлення волі, призначений у державі винесення вироку, є більшим, ніж максимальний термін покарання, встановлений за відповідні дії законодавством держави виконання вироку.

За матеріалами УНІАН

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі