Рада внесла зміни в процедуру оскарження постанови суду про продовження терміну утримання під вартою

Поділитися
Рада внесла зміни в процедуру оскарження постанови суду про продовження терміну утримання під вартою © Василь Артюшенко, ZN.UA
Зміни передбачають подачу апеляційної скарги на такі рішення суду першої інстанції безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

У середу, 2 грудня, Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект № 2315 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо забезпечення виконання рішення Конституційного суду України щодо оскарження постанови суду про продовження терміну утримання під вартою". "За" проголосували 318 народних депутатів, передає "Інтерфакс-Україна".

Відповідно до законопроекту, суддя апеляційної інстанції, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, зможе брати участь в цьому ж провадженні в суді апеляційної інстанції у випадках перегляду ним в апеляційному порядку постанови суду першої інстанції про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, про зміну іншого запобіжного заходу на тримання під вартою або про продовження строку тримання під вартою.

Зміни, внесені в законопроект, дозволяють оскарження в апеляційному порядку рішень суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, про зміну іншого запобіжного заходу на тримання під вартою або про продовження строку тримання під вартою, винесених під час судового провадження в суді першої інстанції до прийняття судового рішення по суті.

Відзначимо також, що зміни передбачають подачу апеляційної скарги на такі рішення суду першої інстанції безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі