Рада ухвалила закон щодо мораторію на відчуження майна за валютними кредитами з пропозиціями Зеленського

Документ
Поділитися
Рада ухвалила закон щодо мораторію на відчуження майна за валютними кредитами з пропозиціями Зеленського © Василь Артюшенко, ZN.UA
Вперше закон ухвалили ще у липні.

Верховна Рада повторно розглянула та ухвалила закон №3640  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" з пропозиціями президента України. Документ підтримали 297 народних депутатів.

У супровідних документах вказано, що закон у тій редакції, що народні депутати ухвалили 16 липня, президент не міг підписати з кількох причин.

“Аналіз закону свідчить про те, що окремі його положення не узгоджуються з Конституцією України та законами України, а також не відповідають принципу юридичної визначеності, ясності та недвозначності правової норми, що є складовою конституційного принципу верховенства права”, - йдеться у документі з пропозиціями президента.

Нагадаємо, ухвалений 16 липня закон пропонував продовжити мораторій на стягнення майна за валютними кредитами до 1 січня 2022 року. Відповідно до закону, житло не може бути відчужене у громадянина, якщо це єдине місце проживання, якщо загальна площа житла становить не більше 140 кв.м. для квартири і 240 кв.м для будинку.

Раніше Мін'юст пропонував ветувати законопроект №3640, який надійшов на підпис президенту Володимиру Зеленському та по своїй суті зупиняє будь-яке примусове стягнення боргів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі