Рада хоче спростити українцям з анексованого Криму доступ до правосуддя

Поділитися
Для цього депутати прийняли в першому читанні відповідний законопроект.

Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект №3048 "Про внесення змін до ст. 12 закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо встановлення альтернативної підсудності справ, учасники яких проживають на території Криму і міста Севастополя". За документ проголосували 267 народних депутатів, передає "Інтерфакс-Україна".

Законопроект пропонує українцям, які живуть в анексованому Криму, дати можливість вибирати для розгляду спорів відповідний суд Херсонської області, яка межує з півостровом.

Також в законопроекті йдеться про те, що місцевий загальний суд Херсонської області за поданням сторони спору фізособи, яка постійно проживає на окупованій території, забезпечує розгляд цивільних справ, підсудних місцевим загальним судам, розташованим на території Криму і Севастополя.

Згідно з документом, таке подання можна подати у визначений громадянином суд разом з позовом. У разі подачі подання після відкриття провадження, справа передається в певний суд в порядку, встановленими Цивільним процесуальним кодексом України.

Нагадаємо, під час сьогоднішнього засідання Рада також прийняла в першому читанні законопроект № 3176 "Про внесення змін до Закону України "Про державні закупівлі" із закупівлі природного газу". За документ проголосував 251 народний депутат.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі