Президент Росії 3 апелює до рішень ООН і США щодо прецеденту Косово; "дії кримчан чітко вписуються в цю інструкцію".
"Оголошуючи про свою незалежність, Крим спирався на хартію ООН. До речі і сама Україна зробила те ж саме, оголошуючи про свій вихід із СРСР. Україна скористалася цим правом, а кримчанам у ньому відмовляють. Чому? Ґрунтувалися й на прецеденті Косово",- заявив він.
"Ніякої загальної заборони на одностороннє проголошення незалежності не випливає з документів Радбезу ООН. Крім того міжнародна практика не містить заборони на проголошення незалежності. Це вже навіть не подвійні стандарти, це дивовижний цинізм. Не можна все так грубо підганяти під свої інтереси",- сказав він.
Нагадаємо, 16 березня у Криму провели референдум про статус АР Крим. Голова комісії з проведення референдуму Михайло Малишев заявив, що 96,6% виборців, які взяли участь в референдумі про статус Криму, проголосували за входження автономії до складу Росії.
Нагадаємо, 17 березня на позачерговому пленарному засіданні парламенту Криму, який 15 березня Верховна Рада України розпустила, прийнято постанову "Про незалежність Криму". Документ передбачає звернення до Росії з пропозицією про прийняття Криму до складу РФ як нового суб'єкта федерації зі статусом республіки. Після цього президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності Криму.
Сьогодні Путін схвалив проект договору між Росією і Кримом про прийняття до РФ Республіки Крим та утворення у складі РФ нових суб'єктів. !zn