"Ставлять питання, а чому сьогодні Тимошенко не переводять в установу, якщо вона здорова? Ну, знову гуманне ставлення до Тимошенко - щоб знову не підірвати ситуацію, в якій вона буде грати на тому, що її відвезли в установу (колонію), а вона, бачте, повинна бути в лікарні", - генпрокурор сказав в середу, 27 лютого журналістам у Донецьку.
Пшонка нагадав, що "сьогодні є висновок судово-медичної експертизи, з попередженням про кримінальну відповідальність.. про те, що Тимошенко може брати участь в розгляді судових справ та участь у слідчих діях".
11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії у Харкові з кінця грудня 2011 року.
9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії у Центральну клінічну лікарню №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).
Як повідомила 22 лютого 2013 року прес-служба Міністерства охорони здоров'я, комісія з обстеження стану здоров'я Тимошенко, створена МОЗ, вважає, що екс-прем'єр не потребує подальшого лікування і реабілітаційних заходів у стаціонарі.
За даними прес-служби МОЗ, надані лікарями з берлінської клініки "Шаріте" рекомендації щодо обсягів і термінів реабілітації Тимошенко були виконані в повному обсязі.
На думку членів комісії, значна кількість фізіотерапевтичних процедур, які вже отримала екс-прем'єр, не відповідає жодній практиці і стандартам, тим більше, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати зворотний ефект. !zn
Читайте також:
Тимошенко стверджує, що за нею знову підглядають
Тимошенко припинила акцію громадянської непокори
Німецькі лікарі не знають, коли їх пустять до Тимошенко
Тимошенко повернулася в лікарняну палату після припинення стеження