Прокуратура перевіряє причетність Портнова до постанови ВР Криму на початку окупації

Поділитися
Прокуратура перевіряє причетність Портнова до постанови ВР Криму на початку окупації Портнов свою причетність до цієї справи заперечує © Павел Шеремет
Прокуратура АРК вивчає розшифровки телефонних розмов радника Путіна Сергія Глазьєва, в яких фігурує ім'я екс-чиновника.

Прокуратура АР Крим перевіряє причетність екс-чиновника адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова до постанови Верховної Ради Криму під час початку окупації півострова, повідомив заступник прокурора АРК Олександр Удовиченко в ефірі "Громадського радіо".

Вказується, що інформація про те, що Портнов є автором цієї постанови, міститься на "плівках Глазьєва", опублікованих на сайті Цензор.НЕТ. Як пояснив Удовиченко, ці плівки є матеріалами кримінального провадження, яке розслідується іншим підрозділом прокуратури. За його словами, ця інформація потрапила у поле зору прокуратури АРК, і зараз відомство здійснює процесуальні дії, спрямовані на те, щоб підтвердити або спростувати цю інформацію.

"Плівки - це матеріали кримінальної справи, що, за моєю інформацією, розслідується іншим підрозділом органів прокуратури. Не прокуратурою АР Крим. Однак ми, звичайно, перебуваємо в стані постійного моніторингу ЗМІ, і будь-яка інформація про півостров Крим, осіб, пов'язаних або, можливо, причетних до його окупації, тих процесів, які відбуваються зараз, все це нами моніториться", - заявив заступник прокурора.

Нагадаємо, що Цензор.НЕТ опублікував розшифровки телефонних розмов радника Путіна Сергія Глазьєва, які були оприлюднені на суді у справі про держзраду Януковича.

"У розмові Глазьєв повідомляє співрозмовнику, що Верховна Рада АРК має прийняти якусь постанову, яку підготував Андрій Портнов. І пояснює, що треба прийняти цей документ, "щоб було зрозуміло, що не вся Україна прям-таки хоче підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом", - пише видання.

Своєю чергою Портнов на своїй сторінці в Facebook заявив про те, що "ніколи не готував жодних документів проти своєї країни і ні з ким нічого схожого не обговорював і не взаємодіяв".

У 2015 році Генпрокуратура оголосила підозру Портнову в тому, що він "незаконно заволодів" своєї викладацькою зарплатою. Його оголосили в розшук.

У жовтні 2015-го Суд Європейського союзу ухвалив рішення у справі "Портнов проти Ради ЄС" і зняв з Портнова санкції. Пізніше Печерський райсуд Києва зобов'язав слідство припинити його розшук.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі