Про переговори з агресором — ЄВРОМАЙДАН SOS

Поділитися
Про переговори з агресором — ЄВРОМАЙДАН SOS
Виходити на перемовини ми можемо лише на рівних умовах і на нейтральній території. Білорусь для цього не підходить

Якщо Україна погодиться на перемовини, то тільки заради того, щоб припинити кровопролиття. Українські втрати в війні, яку принесла Росія, не можуть бути марними або знівельованими. Про це пишуть активісти "Євромайдан SOS" у Facebook. 

"На зараз нам нічого не потрібно доводити. Наша армія, громадяни - ми не здаємося. Ми підірвемо стільки мостів скільки буде потрібно. Ми вистоїмо стільки ночей, скільки доведеться, аби захистити наших дітей і їх майбутнє. Ми не капітулюємо!

Будь-яка інфраструктура відновлюється, а життя - ні. Для Путіна, людські життя - це лише статистика, для нас важливою є кожна людина. Тому ми боремося за життя кожного нашого громадянина не тільки зі зброєю в руках, а передовсім на дипломатичному рівні.

І собі, і світу, ми показали на що здатні. Наші воїни віддали своє життя аби ми могли жити далі у своїй країні вільно і незалежно.

Якщо ми погоджуємось на перемовини, то тільки заради того, щоб припинити кровопролиття. Українські втрати в цій війні, яку Росія принесла в наш дім, не можуть бути марними або знівельованими. Маємо зберегти країну і державу.

Виходити на перемовини ми можемо лише на рівних умовах і на нейтральній території. Білорусь для цього не підходить, бо це сьогодні країна, підконтрольна Росії", - зазначають у "Євромайдан SOS". 

Україна третю добу відбиває повномасштабне російське вторгнення. Збройні сили України протистоять противнику та завдають серйозних втрат, руйнуючи плани окупантів на бліцкриг.

25 лютого президент України Володимир Зеленський звернувся до президента країни-агресора Росії Владіміра Путіна з пропозицією сісти за стіл переговорів. Він заявив, що Росія, яка сама розпочала військові дії проти нашої країни, рано чи пізно повинна буде говорити з нами про те, як її закінчити. Російська сторона висунула свої умови порядку денного переговорів - " нейтральний статус" України та переговорний майданчик у Мінську.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі