Премʼєр Британії Стармер йде у відставку

Поділитися
Премʼєр Британії Стармер йде у відставку © EPA/ AARON SCHWARTZ / POOL
Він зробив заяву на Даунінг-стріт.

Премʼєр-міністр Британії Кір Стармер оголосив про рішення піти у відставку зі своєї посади. Про це повідомляє BBC з посиланням на заяву Стармера на Даунінг-стріт, 10. 

"Я піду у відставку з посади лідера Лейбористської партії", — додав Стармер.

Стармер заявив, що поінформував короля про рішення піти з посади. Він каже, що зробить усе можливе для забезпечення передачі влади та надасть своєму наступнику повну підтримку.

Зазначається, що посаду Стармера може зайняти мер Великого Манчестера Енді Бернем, який напередодні здобув переконливу перемогу на довиборах в окрузі Мейкерфілд. Вибори проклали Бернему шлях до повернення у Вестмінстер та боротьби за лідерство в Лейбористській партії.

Після невдалих результатів Лейбористської партії на місцевих виборах та деяких кадрових скандалів заклики до відставки Стармера посилилися, у тому числі й серед членів кабміну. Зокрема, позиціям прем'єра зашкодило рішення призначити послом Британії в США Пітера Мандельсона, якого звинувачують у зв'язках із фінансистом, засудженим за сексуальні злочини, Джеффрі Епштейном.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі