Порошенко передав "полум'яний привіт" Заходу і РФ за поради щодо федералізації

27 листопада, 2014, 14:32 Роздрукувати
Відправити
Відправити

"Всі українці зараз за унітарну країну!" - заявив президент.

Порошенко передав "полум'яний привіт" Заходу і РФ за поради щодо федералізації

Порошенко: Радників з Заходу та Сходу щодо федералізації України -
Порошенко: Радників з Заходу та Сходу щодо федералізації України - "полум'яний привіт!"

Українці виступають за єдність країни і не підтримують її федералізацію, заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи у Верховній Раді з позачерговим посланням про зовнішньому і внутрішньому становищі України в четвер, 27 листопада.

"Передаю полум'яний привіт політикам із Заходу і Сходу, які радять нам федералізуватися (схвальний сміх у залі. Порошенко теж сміється). Чому "полум'яний"? Тому що більшість українців категорично не підтримують такі заклики. Всі українці зараз за унітарну країну!" - заявив президент.

Буквально кілька днів раніше президент Ради ЄС Херман ван Ромпей, який перебуває останні дні на цій посаді, вперше публічно заявив, що допускає федералізацію України як можливий варіант вирішення конфлікту на сході країни.








Порошенко також повідомив, що "з хвилини на хвилину" подасть кандидатуру прем'єр-міністра.

За матеріалами: ZN.UA / Підготував/ла : Шульга Оля
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК