"Так в нас є помилки. Але ми відкрито про це говоримо і згодні поміняти деяких міністрів. Я так само незадоволений деякими результатами реформ. Але ті хто не працює, ті й не роблять помилок", - сказав він.
При цьому президент назвав себе "оптимістом" щодо економічної ситуації в Україні в 2016 році, яку, на його думку, покращить новий податковий кодекс. Він пообіцяв, що ці зміни створять інвестиційну привабливість в Україні.
Він також прокоментував слова про можливий "крах" України і її постійне балансування на межі банкрутства через падіння обсягів економіки і звинуватив у всьому війну.
"А чого ви чекали? Крим анексовано, 10% нашого промислового виробництва в Донбасі фактично знищено. І ми виплачуємо останню копійку для підтримки нашого війська. Ви серйозно чекаєте економічного росту за таких умов?" - сказав Порошенко присутнім в залі іноземним політикам і експертам.
За його словами, Україні вдається знизити економічний спад і відновити економічне зростання в 2016 році.
"Ми стабілізуємо банківську систему, курс валют, скорочуємо інфляцію. А ніхто не вірив, що ми стабілізуємо банківську систему за таких умов", - сказав він.
При цьому він визнав, що українці розчаровані роботою уряду щодо реформ. Але, знов таки, звинуватив у всьому війну, заявивши, що жодній країні у такому становищі не вдавалося провести ефективні реформи. Також Порошенко заявив, що на Генасамблеї ООН підніме питання про позбавлення Росії права вето в Раді Безпеки.
Український президент також закликав міжнародне співтовариство обговорити питання введення миротворців в Донбас для сприяння виконанню Мінських угод. Також він пояснив, що все, що потрібно Україні від Заходу - це єдність і солідарність. Раніше в інтерв'ю Мирославі Гонгадзе Петро Порошенко озвучив причини відмови США і ЄС допомоги армії України. За його словами, на питання про те, чому західні партнери не можуть допомогти Україні, він почув, що в України немає боєздатної армії, яка б ефективно цю допомогу застосувала.
Примітно, що інтерв'ю для DT.UA посол України в США Віктор Чалий розповів, що Україна отримує зброю більш ніж десяти країн Європи.