За даними джерел DT.UA, Ігор Коломойський під час "таємної" візиту в Київ домовився з Петром Порошенком і Арсенієм Яценюком про входження депутатської групи "Відродження" в нову парламентську коаліцію. Також під час візиту обговорювалися питання "Укрнафти" та медіа-підтримки президентської команди, зокрема - Ігоря Кононенка.
Про це йдеться у статті Сергія Куюна "Нафта в обмін на... телевізор" для DT.UA.
"Останнім часом Ігор Коломойський зачастив в Україну, де не був майже півроку. Основна мета візитів зрозуміла - зустрічі з президентом і прем'єром, про що, як і про їхній зміст ніхто не поширюється. Перші особи країни не тільки вкрай неохоче діляться інформацією про зустрічі з бізнесменом, але навіть намагаються приховати сам їхній факт. Спробував "петляти" й сам олігарх, але журналісти "Радіо Свобода" на відео зафіксували, як уночі Коломойського перевозять у мікроавтобусі в адміністрацію президента. Чому така таємність? Мабуть, тому, що йшлося не про те, про що хотілося б чути громадянам України. До розряду таких питань належать насамперед наведення порядку в напівдержавній "Укрнафті" - найбільшій нафтовидобувній компанії, що залишається в орбіті управління групи Коломойського", - пише автор.
"За даними джерел DT.UA, першою домовленістю між сторонами стало входження депутатської групи "Відродження" у нову парламентську коаліцію. Крім того, просочилася інформація й про те, що Петра Порошенка дуже хвилює інформаційна політика телеканалів Коломойського стосовно президентської команди, зокрема Ігоря Кононенка", - йдеться в статті.
За інформацією автора, питання економіки більше обговорювалися на зустрічах за участю Яценюка.
"Коломойський відкрито підтримує прем'єра, за що той давно відповідає взаємністю. Проблема лише в тому, що ці "розрахунки", по суті, ведуться народними грошима. І "Укрнафта" у цьому разі є великим і тому показовим прикладом", - йдеться в статті.
Нагадаємо, lля виходу з політичної кризи 29,3% громадян України підтримують повне перезавантаження влади - дострокові вибори Верховної Ради, президента, формування нового Кабінету міністрів, свідчать дані опитування Центру Разумкова.
При цьому 24,6% вибрали варіант – "початок переговорів між усіма фракціями, які сформували коаліцію за участю президента та уряду, з метою досягнення компромісу щодо складу Кабінету міністрів, кандидатури його керівника та програми дій".
Детальніше про домовленості між владою і Коломойським читайте в статті Сергія Куюна "Нафта в обмін... на телевізор..." у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".