Попри перемир’я: Ізраїль і "Хезболла" продовжують обмін ударами

Поділитися
Попри перемир’я: Ізраїль і © Getty Images
Бейрут назвав удар "агресивним та варварським рейдом".

Ізраїльські ЗМІ повідомили про загибель двох солдатів на півдні Лівану, у той час як Ізраїль ліквідував ліванського генерала, капітана та солдата внаслідок авіаудару по транспортному засобу. Бойові зіткнення продовжуються, попри підтримане США припинення вогню між Ізраїлем та Ліваном, пише Politico.

Зазначається, що інцидент з ліванським генералом підтвердили армії як Ізраїлю, так і Лівану. Бейрут назвав удар "агресивним та варварським рейдом Ізраїлю", тоді як ЦАХАЛ заявив, що транспортний засіб "підозріло рухався в напрямку солдатів ЦАХАЛу" в "зоні активних бойових дій".

"ЦАХАЛ розглядає інцидент, і відповідно будуть винесені уроки. ЦАХАЛ діє проти терористичної організації "Хезболла", а не проти ліванської армії", — заявили ізраїльські військові.

Зіткнення між Ізраїлем та підтримуваним Іраном угрупованням "Хезболла" продовжилися протягом вихідних після того, як бойовики відхилили підтриману США пропозицію про припинення вогню. "Хезболла" здійснює свої атаки з ліванської території. Протягом вихідних ізраїльські ВПС продовжували потужні бомбардування Лівану.

Нагадаємо, у середу Ліван та Ізраїль заявили, що домовилися про реалізацію режиму припинення вогню після переговорів у Вашингтоні. Сторони уже домовлялися про припинення бойових дій у квітні. Згодом угода була продовжена у травні, однак насильство так і не припинилося.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі