Податковий комітет Ради не підтримав звільнення Насірова

Поділитися
Податковий комітет Ради не підтримав звільнення Насірова У парламентському податковому комітеті не знайшлося достатньої кількості голосів для визнання роботи голови ДФС незадовільною © sfs.gov.ua
Голова ГФС відзвітував перед депутатами про результати своєї роботи.

У середу, 18 травня, комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики не підтримав пропозицію ряду народних депутатів про звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його заступника Сергія Білана.

"Проекти рішень (про визнання роботи Насірова та Білана незадовільними – ред.) не були підтримані народними обранцями... Більшість членів комітету рекомендували продовжити реформування структури та усунути виявлені недоліки", –написав Насиров на своїй сторінці у Facebook у середу ввечері.

Член комітету, депутат від "Народного фронту" Олександр Кірш заявив, що, як йому стало відомо, в разі відставки Насірова посаду голови ДФС може зайняти начальник Київської ДФС Людмила Демченко. Саме цим він пояснив своє небажання голосувати за відставку Насірова, роботу якого депутат не вважає задовільною.

"Після такої заміни ситуація погіршилася навіть порівняно з нинішньою.
Я виступаю за те, щоб ми визначили гідну кандидатуру на цю посаду, після чого звільнили Насірова й відразу призначили нормального голову ДФС", – запевнив депутат.

Нагадаємо, 18 травня голова ДФС Насіров відзвітував про результати роботи відомства перед членами парламентського податкового комітету.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зобов'язав керівництво Державної фіскальної служби та керівників митниць навести порядок у митній сфері протягом трьох місяців. Прем'єр-міністр зажадав забезпечити чесну роботу митниці та збільшення надходжень до бюджету, додавши, що, згідно з розрахунками уряду, резерви від митних надходжень зможуть скласти кілька десятків мільярдів гривень на рік.

На засіданні Кабминета міністрів 20 квітня Гройсман не виключив звільнення чинного голови ГФС Романа Насирова.

Як писало ZN.UA, рівень корупції в митній сфері традиційно залишається високим. Проект її реформування та створення незалежної Національної митної служби не знаходив підтримки ні в Кабміні, ні в ГФС.

Детальніше про проекти реформивания митниці, а також про корупційні ризики, які виникають при її функціонуванні в даний час, читаєте у статті "Як (не) реформувати митницю" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі